Kraverski Babiniec
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lubuskie Centrum Walki KRAV MAGA Strona Główna :: Forum Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MisterTornister



Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 28

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty zaraz o macaniu Smile Są ładniejsze i zgrabniejsze dziewczyny od Żubera, które można, jak Ty to brutalnie nazwałaś "wymacać" Smile
Ja po prostu zauważyłem zazdrosne spojrzenia niektórych koleżanek i domyśliłem się, że jest coś nie tak Smile


Ostatnio zmieniony przez MisterTornister dnia Sro Kwi 02, 2008 4:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żuber



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 76
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MisterTornister napisał:
to, że Żuberowi piersi zaczynają rosnąć to nie musi oznaczać od razu epidemii Twisted Evil
Masz rację.. ale tkanka mięśniowa. Bo wiecie ja taki koks jestem, że to mała bania Razz W miesiąc to mi 30cm w klacie przybyło Wink
Ewelina :* napisał:
Hehe...a ty co zdążyłeś Żuberka wymacać, że wszelakie zmiany już zauważyłeś
Nic z tych rzeczy Exclamation Ja należę do tych cnotliwych Twisted Evil Wiadać, że niektórzy by chcieli. To od czasu do czasu żal mi się ich robi, to daję się kopnąć w jaja Laughing Ale to wszystko.
Ewelina :* napisał:
Chlopaki, a może wy chcecie nam o czymś powiedzieć, porozmawiać
A masz coś konkretnego na myśli Surprised Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żuber



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 76
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MisterTornister napisał:
Ty zaraz o macaniu Smile Są ładniejsze dziewczyny od Żubera Smile
Przez Babiniec płci już nie rozróżniasz Laughing
MisterTornister napisał:
Ja po prostu zauważyłem zazdrosne spojrzenia niektórych koleżanek i domyśliłem się, że jest coś nie tak Smile
Wiesz... nie będę tego negował. Bo co ja poradzę, że emanuję samą esęcją piękna Very Happy A które to koleżanki. Przedstaw jakieś dowody Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MisterTornister



Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 28

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żuber 30cm powiadasz Smile
Hmmm, to jaką już nosisz miseczkę ?? E ?? Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żuber



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 76
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary, jestem praktycznie jak Lord Pudzian.. mam 148 cm w klacie Shocked Miseczka D (jak Destruktor Twisted Evil ), bo widzisz.. nie E czy nawet F. Bo rozrosłem się równomiernie, a nie tylko w jednym miejscu, że niby mi odstają nieproporcjonalnie. A tak na nawiasie: to nie noszę żadnych damskich ciuszków, więc podaje ci te informacje jak bym nosił. A że nie noszę, to muszę ciebie rozczarować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
an_ge



Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 66

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale się "rozpeplaliście".. jak baby normalnie :>

Wracając do założeń Babińca -> WEN DO wydaje mi się ciekawą alternatywą dla uzupełnienia treningów KM jeśli chodzi o kobiety (bo faceci mają boks, bjj, i inne "męskie" macanki). Pomijając jakieś chwyty czy 'wyjścia' które Wen Do proponuje, ciekawa jestem ich treningu psychologicznego (oprócz sławetnej deseczki). Ma ktoś znajomego, może znajomego-znajomego, co byli na tym czymś?

Czasem trener robi takie "wstawki" u nas, ale czy ktoś słyszał o czymś co pomogło by zgłębić zagrywki stricte psychologicznych?
_________________
You can run, but you only die tired.

http://angevill.myminicity.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
<SunnySmile>



Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 32

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosze, proszę...widzę, że nasz babiniec z tygodnia na tydzień coraz bardziej sie rozwija... Razz do czego tu dochodzi... Razz żeby faceci dyskutowali tu o rozmiarze noszonych miseczek^^Razz no ale coż...różne upodobania i zainteresowania mają ludzie hehe Laughing a tym bardziej kraverzy u których uwidaczniaja sie efekty uboczne walk kraverskich Razz
ale może Wy rzeczywiście coś przed nami ukrywacie??? Razz
Babiniec jest otwarty na wszelkie zwierzenia i ciekawostki... Twisted Evil
_________________
Gdyby w kobiecie nie panował anioł razem z diabłem, nie byłaby interesująca...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żuber



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 76
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do miseczek to uważam, że każdy chłopak powinien znać takie rzeczy Confused Chociaż podstawy i trochę zainteresowania (tak jest w moim przypadku. Żeby nie było, że uważam się za Casanova - bo tak nie jest) A przyda mu się to na pewno np. 14 luty - prezwnt w postaci biustonosza dla swojej kobiety. Choć wiem, że tym co mówię to eureki nie odkryłem Wink W moim środowisku, w którym się obracam taki temat nie wzbudza ździwienia. (Chyba) Każdy "lubi" dziewczynki, nie Very Happy ?
PS - Jeśli to prawda.. to co mi większość mówiła w czwartek. To informuję, że ten temat jest "listem do Św. Mikołaja", a Babiniec "Mikołajem". Efekt jest następujący: "mówisz.. masz Rolling Eyes ". Kto wie... piszcie swoje proźby/marzenia, a może zostaną one zrealzowane Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina :*



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 23

PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żuber napisał:
(Chyba) Każdy "lubi" dziewczynki, nie Very Happy ?

No wiesz...jeśli masz na myśli tylko facetów to powinno tak być...aczkolwiek wiemy, że różne są gusta Wink

Żuber napisał:
..."mówisz.. masz Rolling Eyes ". Kto wie... piszcie swoje proźby/marzenia, a może zostaną one zrealizowane Laughing

Pamiętaj tylko Żuberku, że kobieta zmienną jest Very Happy

an_ge napisał:
WEN DO wydaje mi się ciekawą alternatywą dla uzupełnienia treningów KM jeśli chodzi o kobiety

Ja niestety nie znam nikogo, kto uczestniczył w tego typu zajęciach ale nie powiem bo zaintrygowałaś mnie tym tematem Very Happy W większym mieście byłyby większe możliwości Evil or Very Mad Ale nic straconego...napewno pogrzebie i spróbuje wynaleźć coś na ten temat Exclamation

Pozdrawiam Wink
_________________
Non verbis...Non gladis...Set spiritu!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
an_ge



Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 66

PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam zauważyć, drogie koleżanki, że nasze szeregi stopniały.
Caryca Katarzyna wyemigrowała tłuc Irlandczyków, Ewelina ma kontuzję, Pani Dyzma pilnuje zwierzaka, blond Kaśka wybrała hiphop, kto-tam-jeszcze-co-tam-jeszcze. Źle się dzieje, zaiste.

Proponuję ogólną agitację wśród koleżanek. Pochwalę się, że na swoich zajęciach wszem i wobec szerzyłam wiedzę o krav maga, niestety z mizernym skutkiem jeśli chodzi o nowe członkinie naszej radosnej sekty.

Może przydała by się jakaś pokazówa uliczna na Winobraniu? Taka niby "realna", bez stroi kravkowych, spontaniczna? A po całym widowiskowym zamieszaniu rozdawnictwo ulotek o naszej szkole? (i tłumaczenie - "proszę przestać rzucać przedmiotami w agresorów, to nasi koledzy!")

hm?
_________________
You can run, but you only die tired.

http://angevill.myminicity.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
<SunnySmile>



Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 32

PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo! Pomysł całkiem całkiem Very Happy Ja się piszę na tę pokazówę! Tylko trzeba będzie to trochę przed pokazem przygotować... Smile a właściwie to którego jest w tym roku winobranie??
_________________
Gdyby w kobiecie nie panował anioł razem z diabłem, nie byłaby interesująca...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Habibi



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

an_ge napisał:
"czołk" nie bije kobiet ;]

a tak z innej beczki, to wczoraj (06.03.br) powitaliśmy na zaawansowanej grupie nową kobitę - weterankę z sekcji krakowskiej i (uwaga uwaga!) francuskiej!
ta sympatyczna istota ze zdziwieniem powitała fakt, iż na naszej sekcji tyle kobiet trenuje (a przecież brakowało 3 z grupy początkowej i 3 z zaawansowanej) - jak widać kolejna ciekawostka przyrodnicza, że pomimo tak wysoko założonej przez trenera poprzeczki, mamy najlepszą kobiecą frekwencję ze znanych nam sekcji!

zielonogórski babiniec górą!


Niestety za dlugo z Wami nie potrenowalam Sad z przyczyn ze tak powiem zdrowotno-zyciowych Wink
mam nadzieje wrocic za ok rok jesli kodycja pozwoli Smile
przez ten czas bede czasem tu zagladac jesli pozwolicie Smile

milych treningow i pozdrowienia

Patrycja
_________________
Diabeł wie wszystko, nie wie tylko gdzie kobiety ostrza swoje noże
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
an_ge



Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 66

PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo! FrenczLejdi:)
Wracaj koniecznie, babo jedna.

Tak sobie dzisiaj czytam gazetę (wybiórczą) i trafiam na małą kolumnę z informacją o ośmieszonych pielgrzymach, gdzie przykuwa mój wzrok informacja, iż twórcy "Testosteronu" i "Lejdis" kręcą kolejny film o kompozytorze sakralnym, który zakochuje się w... INSTRUKTORCE KRAV MAGI.
Mega.
Już widzę jak go kopie po jajach ;)
A tak poważniej to mam nadzieję, że nie wyjdzie "po bandzie" z tą babską kravką...
_________________
You can run, but you only die tired.

http://angevill.myminicity.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina :*



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 23

PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 10:48 am    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Very Happy Czesc Babeczki Very Happy Wiem dalam ciala z Tą nogą ale nic nie poradze Crying or Very sad Postaram sie przybyć w poniedzialek na trening i jakoś go przetrwać po tak dlugiej przerwie i jeszcze bolesną nogą Wink mam nadzieje że nikt tego nie wykorzysta i nie zacznie okladać biednej kuternogi Confused Very Happy
Do milego zobaczenia mam nadzieję, bo nawet sobie nie wyobrazacie jak bardzo mi brakuje tych siniaków i obitej mordki hehe Wink
Pozdrawiam wszystkich papa
Wink
_________________
Non verbis...Non gladis...Set spiritu!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreberqo



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 27
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

an_ge napisał:
blond Kaśka wybrała hiphop



Tak w sumie to ja właśnie nie wiem jeszcze czy wybrałam hip hop Smile Treningi beda dalej tam na Moniuszki gdzie były, czy gdzie? Bo słyszałam że jest remont ale nie wiem do kiedy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lubuskie Centrum Walki KRAV MAGA Strona Główna :: Forum Ogólne Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media