Kraverski Babiniec
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lubuskie Centrum Walki KRAV MAGA Strona Główna :: Forum Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Żuber



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 76
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hola Hola... A może jakieś głosowanie.. A nie tak od ręki dostałem tę posadę Surprised Z pewnością znajdzie się ktoś, kto chce zostać maskotką.. (taaaaaakk.. już widzę te tłumy Laughing)
Edi napisał:
choć simę twierdzić ze i tak już nią jesteś
Nie mów hop puki nie przeszkoczysz... najpierw głosowanie.. Laughing
Kasia napisał:
nie darujesz sobie komentarza na naszym topicu.
Babiniec... Dobra sprawa... Very Happy

To maskotka Babińca będzie miała specjalną różową naszywkę.. Cool Ale trzeba się zastanowić co będzie na niej.. Jaki symbol Rolling Eyes Może króliczek Playboy'a (prawie jak Hugh Hefner Wink ), a zamiast pasków będzie napis BABINIEC. Jakieś propozycje Question
Ediiii napisał:
dlaczego te zdjęcia nie zostały podreperowane???
Jak możesz tak mówić.. Babiniec sto procent natural Surprised forever Exclamation Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MisterTornister



Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 28

PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żuberek... a czy Ty przypadkiem nie byłeś już maskotką w "Jaka to melodia" ?? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żuber



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 76
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieeee... Ale byłem maskotką klasową.. w mojej szkole Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreberqo



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 27
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to masz już doświadczenie w "maskotkowaniu" Very Happy I już nie potrzeba głosowania Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MisterTornister



Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 28

PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to stary przepadłeś Smile hihihi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żuber



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 76
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś się nie ździwiłem Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina :*



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 23

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok...Żuber został maskotką Wink ...wypracował sobie to miano...spoko...ale co na BABIŃCU robi MisterTornister Shocked Question
Żuberku nie to żebym Cię podpuszczała albo cokolwiek z tych rzeczy, ale ktoś powoli i bezprawnie wkracza na twoje świeżo zdobyte terytorium Exclamation
I co pozwolisz mu tak na to Question Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żuber



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 76
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga Exclamation Do wszystkich odwiedzających (a wiem, że jest ich dużo, już niedługo stukną 2 tysiaki odwiedzin) Babiniec to bardzo przebiegła i wbrew pozorom zorganizowana grupa, składająca się z osobników płci pięknej. Działają grupowo. Ich atak jest pośredni lecz dla ofiar (ja jestem centralną ofiarą) wydaje się, że jest bezpośredni. Gdy dorwą swoją ofiarę to prowadzą bezustanny atak, by pogrążyć ją. I jak myślicie, że ofiara jest jedna to się mylicie. Ataki te są jak uran, który promieniuje i infekuje inne łatwo podatne ofiary. Przykładem jesteś ty-MisterTornister Twisted Evil Zdziwionty Idea Question Pewnie tak, bo wkroczyłeś w kolejne stadium opętania. Bo inni też są, ale nie aż tak jak ty (bo ty udzielasz się na Babińcu, który co raz bardziej Ciebie wciąga [kiedyś też byłem w tym stadium zupełnie nie wiedząc o tym]) a inni to między innymi: Krzysiek, Jarek, Tomek i cale te zgromadzenie, które odbyło się koło tarcz, przed treningiem. Wszyscy zainfekowani przytakują Edytce i jak w amoku trzymają z Babińcem. Pogrążąją swoją własną płeć tzw. (niby) brzydką Cool Przykładem jest dzisiejsza sytuacja i zachowanie w toważystwie Edytki, która ich zwerbowała Mad Dzisiaj głównym rozgrywającym graczem, który was nasyca Babińcem była właśnie ona (cwana bestia Smile ). Ja stałem się pierwszą ofiarą i dopiero, gdy wpadłem w "siedlisko zła" dostrzegam niepezpieczeństwo Shocked Babiniec to taka Femme Fatale. Ostrzegam wszystkich zainfekowanych i nieświadomych by dostrzegli zagrożenie ze strony Babińca. Zainfekowani z pewnością oskarżą mnie o sianie herezji (czyli co za tym idzie: ślepa obrona Babińca, krytyka i fanatyzm) ale może chociaż jeden się "obudzi" Wink
Ewelina :* napisał:
ale co na BABIŃCU robi MisterTornister
Jak już mówiłem. On jest od razu po mnie najmocniej zainfekowanym Surprised
Ewelina :* napisał:
ktoś powoli i bezprawnie wkracza na twoje świeżo zdobyte terytorium
Ja na to nic nie poradze to Babiniec na jego tak oddziałuje.... biedactwo traci kontrolę nad sobą Twisted Evil Cool
Ewelina :* napisał:
I co pozwolisz mu tak na to
To Babiniec kontroluje jego i to Babiniec ma kontrolę nad tym topicem. Ja nic nie mogę Laughing

Ostatnio zmieniony przez Żuber dnia Wto Kwi 01, 2008 10:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MisterTornister



Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 28

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żuber, bo "Babiniec" jest jak QLIMAX - His Path Leads To The Darkside Twisted Evil

Ale my się nie dajemy i przy swoim obstajemy Twisted Evil Wyciągniemy Cię z tego Bracie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żuber



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 76
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze to porównałeś Smile Ty też się ratuj Wink Ważne jest, że wiem już czym grozi niepozorny Babiniec. Dzięki tej wiedzy uwolnię się od jego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina :*



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 23

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 5:27 pm    Temat postu: chłopaki Odpowiedz z cytatem

MisterTornister napisał:
Żuber, bo "Babiniec" jest jak QLIMAX - His Path Leads To The Darkside Twisted Evil


Czy porównanie jest słuszne... to przekonacie się w przyszłości...
aczkolwiek zapomnieliście chyba, że sami na tą ścieżkę wstąpiliście... Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina :*



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 23

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żuber napisał:
Uwaga Exclamation Do wszystkich odwiedzających. Babiniec to bardzo przebiegła i wbrew pozorom zorganizowana grupa, składająca się z osobników pułci pięknej.
Ostrzegam wszystkich zainfekowanych i nieświadomych by dostrzegli zagrożenie ze strony Babińca. Wink


Dziewczyny ogłaszam alarm!
Istnieje zagrożenie epidemią...Doszło do oficjalnego afiszowania się zainfekowanych....Fakt ten nie może zostać zlekceważony!!
Proponuje posiedzenie... Exclamation Twisted Evil
_________________
Non verbis...Non gladis...Set spiritu!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żuber



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 76
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelina :* napisał:
zagrożenie epidemią...
To tylko i wyłącznie wasza wina Laughing Cool Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MisterTornister



Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 28

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj jaka tam zaraz epidemia Smile to, że Żuberowi piersi zaczynają rosnąć to nie musi oznaczać od razu epidemii Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina :*



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 23

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MisterTornister napisał:
to, że Żuberowi piersi zaczynają rosnąć to nie musi oznaczać od razu epidemii Twisted Evil


Hehe...a ty co zdążyłeś Żuberka wymacać, że wszelakie zmiany już zauważyłeś Question Wink Chlopaki, a może wy chcecie nam o czymś powiedzieć, porozmawiaćQuestion
Jak tak to śmiało...w końcu jesteśmy jak jedna wielka rodzina Exclamation Very Happy
_________________
Non verbis...Non gladis...Set spiritu!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lubuskie Centrum Walki KRAV MAGA Strona Główna :: Forum Ogólne Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media