Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lubuskie Centrum Walki KRAV MAGA Strona Główna :: Forum Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anny224455Dołączył: 08 Kwi 2019
Posty: 10
Skąd: Assumenda est voluptates maiores vel beatae iure pariatur Laboris ut culpa asperiores sit modi eos

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2019 5:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsumowanie:
System Windows 10 Menedżer zadań nie reaguje ? Jak mogę rozwiązać ten problem? Artykuł ten przedstawia jak naprawić Task Manager nie otwiera lub nie odpowiada błąd. Ponieważ niektóre z tych rozwiązań może spowodować utratę danych, więc należy je odzyskać jak najwięcej.
Menedżer zadań nie odpowiada
Co to jest Menedżer zadań?
Task Manager to program, monitor systemu, który jest używany, aby zapewnić pewne informacje związane z komputerowym stanu ogólnego, a także programów i procesów uruchomionych na nim.

Aby uzyskać do niego dostęp, należy otworzyć okno prowadzony przez naciśnięcie klawiszy Win + R i wpisać taskmgr. Następnie można go używać, aby wymusić zamknięcie niektórych aplikacji i zabrać komputer ze stanu nie odpowiada. Jest to najlepszy cechą Task Manager. Bez względu na to, jaka wersja systemu operacyjnego Windows wolisz używać, Task Manager zawsze pozostanie jedną z najbardziej niezbędnych narzędzi.

Istnieje wiele razy, gdy trzeba Task Manager pomóc. Czasami jednak mogą wystąpić problemy w menedżerze samego zadań. Jak donosi wielu użytkowników systemu Windows 10, ich Task Manager czasami przestaje odpowiadać. Jak ta sprawa jest bardzo frustrujące, teraz musisz się we właściwym miejscu. będę zapewnić Państwu 6 sposobów, aby rozwiązać Menedżer zadań nie odpowiada w systemie Windows w tym artykule.
Jak naprawić menedżera zadań systemu Windows 10 nie odpowiada błąd?
Rozwiązanie 1. Przeprowadzić Windows Update
Kiedy wielu użytkowników do czynienia z pewną kwestię, należy wykonać nowy Windows Update to naprawić. Może się zdarzyć, że Windows ma dostępnej aktualizacji, aby rozwiązać problem zbyt.

1.Got do Ustawienia -> Update & Security -> Windows update> Sprawdź aktualizacje.
2.update do nowej wersji systemu Windows
3.Installing aktualizacja będzie naprawić lub jakikolwiek inny problem, który może pojawić się przeżywa w komputerze z systemem Windows.

Przed aktualizacją do najnowszej wersji, pamiętam zapasowych ważnych danych na okna.
Rozwiązanie 2. Przełącznik konta użytkownika
Wiele problemów z systemem Windows 10 może być w prosty sposób ustalone przez wylogowanie się z bieżącego konta użytkownika w systemie Windows 10. Po wylogowaniu się z tego rachunku bieżącym, to jest powszechnie znane jako Włączanie konta użytkownika.

1.In celu Wyloguj się z bieżącego konta użytkownika, naciśnij ALT + CTRL + DELETE Kombinacja klawiszy na klawiaturze i jedną z dostępnych opcji, kliknij Wyloguj.
2.Alternatively, można również kliknąć prawym przyciskiem myszy na przycisk Start -> Wyłącz lub Zaloguj się -> Wyloguj.
3.Afterwards, uruchom ponownie system i zaloguj się na konto administratora i sprawdź, czy problem nadal występuje ...
Rozwiązanie 3. Odinstaluj Ostatnio zainstalowane aplikacje w tym, lecz nie ograniczając się do oprogramowania antywirusowego
Niektórzy użytkownicy rozwiązać ten problem przez odinstalowanie programu antywirusowego innej firmy lub aplikacje. Ponieważ każdy z nich może być przyczyną. Zdecydowanie zaleca się, aby odinstalować Antivirus oraz niedawno zainstalowane aplikacje, a potem można sprawdzić, czy to rozwiązuje problem.

Można przejść do Ustawienia -> Aplikacje -> Aplikacje i funkcje. Na prawym panelu pojawi się lista wszystkich aplikacji zainstalowanych w systemie. Wybierz aplikację, a następnie kliknij przycisk Odinstaluj.
Plik Rozwiązanie 4. Uruchom systemowych
SFC oznacza Scanner plików systemowych. Można użyć skanera pliku systemowego rozwiązywania zadań systemu Windows 10 menedżera problem nie działa. Wykonaj następujące czynności, aby uruchomić system skanera pliku:

1.Firstly uruchom Wiersz Podwyższone Command (Uruchom jako administrator). Rodzaj sfc / scannow w terminalu polecenia i naciśnij Enter.
2.Po zakończeniu procesu, uruchom ponownie komputer.
Rozwiązanie 5. Uruchom DISM naprawić Windows Image
Jeśli Menedżer zadań nie działa prawidłowo w systemie Windows 10/8 po uruchomieniu SFC, spróbuj DISM go naprawić.

DISM, skrót Deployment Zaopatrzenia obrazu i Zarządzania, jest narzędziem wiersza polecenia używane do montażu i serwisu obrazów systemu Windows przed wdrożeniem. Można użyć DISM do naprawy i naprawić Windows Image Task Manager nie reaguje problem w systemie Windows 10. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

Krok 1: Należy uruchomić wiersz polecenia jako administrator.
Krok 2: Następnie wpisz wiersz polecenia DISM / Online / Cleanup-Image / ScanHealth w oknie CMD pop-out i kończą klawisz Enter, aby skanować do sklepu składnik korupcji. Proces ten może trwać 10-15 minut.

● Jeśli niektóre błędy są zgłaszane, typ Dism / Online / Cleanup-Image / CheckHealthi stuknij Enter, aby sprawdzić, czy błędy są naprawiane.
● Jeśli tak, użyj polecenia DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth naprawić uszkodzenie. Następnie uruchom ponownie komputer.
Rozwiązanie 6. Włącz Menedżer zadań Korzystanie z rejestru
Rejestr systemu Windows jest potężnym narzędziem i można dokonać pewnych modyfikacji ustawień rejestru, aby rozwiązać pewne problemy. Oto co trzeba zrobić:

Uwaga : To może być możliwe, aby uszkodzić komputer, jeśli nieświadomie zmienić wprowadzanych danych. Tak więc należy uważać, niezwykle i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby naprawić Menedżer zadań.

Krok 1 : klawisze Windows + R Dotknij, aby uruchomić okno dialogowe Uruchamianie.

Krok 2 : Wpisz regedit w polu tekstowym i kliknij przycisk OK , aby otworzyć Edytor rejestru.

Krok 3 : Przejdź do następującej ścieżce:

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies

Krok 4: Jeśli nie ma klucza systemowego pod zasadami, należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na polityce, wybierz polecenie Nowy, a następnie kliknij klucz, aby go utworzyć.

Krok 5 : W systemie, kliknij prawym przyciskiem myszy na pustej przestrzeni obecnej w prawej części okna, wybierz Nowy i Wartość DWORD (32-bitowa).

Krok 6 : Nazwij nową wartość DWORD jako DisableTaskMgr. i kliknij prawym przyciskiem myszy na nim i ustawić wartość na 0.

Krok 7 : Na koniec, należy zapisać wszystkie zmiany i wyjść z edytora. Niech wszystkie zmiany mają miejsce, można spróbować ponownie uruchomić system Windows.
Rozwiązanie 7. Zastosowanie Windows PowerShell do ponownej rejestracji Task Manager
Windows PowerShell Windows powłoka wiersza polecenia, który został zaprojektowany specjalnie dla administratorów systemu. Kiedy Menedżer zadań nie działa, aby zarejestrować go przy użyciu Windows PowerShell może być rozwiązaniem.Menedżer zadań nie odpowiada

Etap 1 . Windows PowerShell wpisz w pasku wyszukiwania menu Start i uruchom go jako administrator.
Etap 2 . Skopiuj i wklej następujący kod w oknie PowerShell, a następnie naciśnij klawisz ENTER:

Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$ ($ _. InstallLocation) \ AppXManifest.xml"}

Krok 3. cierpliwie czekać na operację Proces wdrażania systemu, aby zakończyć. Cały proces może trwać od około 2 do 10 minut. Wreszcie, można spróbować uruchomić Menedżera zadań w celu wykonywania innych czynności z tym związanych.
Rozwiązanie 8. Korzystanie z edytora grupy
Etap 1 . Naciśnij przycisk Windows + R, aby uruchomić aplikację Uruchom. Wpisz gpedit.msc w oknie dialogowym, a następnie naciśnij Enter.
Etap 2 . Teraz przejdź do następującej ścieżki przy użyciu panelu nawigacyjnego obecny po lewej stronie ekranu.

Konfiguracja użytkownika> Szablony administracyjne> System> Ctrl + Alt + Del Opcje

Krok 3 . Po prawej stronie ekranu pojawi się wpis o nazwie jako „Usuń Task Manager”. Kliknij go dwukrotnie, aby otworzyć jego ustawienia.

Krok 4, Ustaw jako ustawienie Enabled i kliknij Zastosuj. Teraz wybierz Nie skonfigurowano lub Wyłączone i naciśnij Zastosuj. Wartość końcowa nie jest skonfigurowane / Wyłączone. Wybraliśmy włączone i zastosowane zmiany polityki grupowej może opanowane żadnych ustawień dokonanych przez aplikację zewnętrzną lub złośliwego oprogramowania. Naciśnij przycisk OK, aby zapisać zmiany i wyjść. Może być konieczne ponowne uruchomienie komputera w celu zmiany nastąpić.

Może być konieczne ponowne uruchomienie komputera w celu zmiany nastąpić.
Jak odzyskać dane z komputera, że ​​menedżer zadań nie reagować?
Jeśli nie masz kopii zapasowej ważnych danych w czasie przed mocowania okien menedżera 10 Zadanie nie odpowiada, lub jeśli dane zostały jeszcze stracone i nie można go kopii zapasowej, trzeba go odzyskać z Bitwar Odzyskiwanie danych tak szybko, jak to możliwe. Lub utracisz swoje dane na zawsze! Menedżer zadań nie odpowiada

Bitwar danych Revoery jest pomocny, potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych dla nas, aby odzyskać dane z komputera, czy system operacyjny Windows lub Mac, czy usunięto te pliki, lub stracił je z powodu RAW systemu plików, lub w wyniku formatowania lub wirus zakażenie może nadal masz je przy użyciu tego oprogramowania. Ponadto program pozwala na podgląd plików, które zostały odzyskane. W związku z tym, można najpierw potwierdzić, a następnie przywrócić dane.

Pobierz Bitwar Data Recovery klikając poniżej przycisk Pobierz, a następnie zainstalować go na komputerze.Czytaj więcej: Jak naprawić „Windows 10 Menedżer zadań nie odpowiada” Issue
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lubuskie Centrum Walki KRAV MAGA Strona Główna :: Forum Techniczne Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media