Zielony
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lubuskie Centrum Walki KRAV MAGA Strona G³ówna :: Forum Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Karol



Do³±czy³: 15 Lis 2010
Posty: 2
Sk±d: ZG

PostWys³any: Pon Lis 15, 2010 6:37 pm    Temat postu: Zielony Odpowiedz z cytatem

Cze¶æ!

W koñcu doszed³em do wniosku, ¿e bêdzie trzeba siê wzi±æ za siebie i co¶ trenowaæ. Mam 16 lat (i nie wiem czy siara Laughing ) i wiadomo, jak to w ¿yciu, pare razy sie dosta³o. I na pocz±tek chcia³bym sie dowiedziec jak z zapisami (czy w ogóle mo¿na), kiedy i ile kosztuja treningi, i z kim bede æwiczy³(bo szczerze chcia³bym miec przy sobie rówie¿ kogo¶ zielonego tak dla otuchy).
Z góry dzieki za odp
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kropka



Do³±czy³: 11 Lis 2010
Posty: 7

PostWys³any: Pon Lis 15, 2010 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cze¶æ karol uzna³am ¿e odpowiem na twoje pytania choæ sama jeszcze nie by³am na ¿adbym treningu Very Happy
no wiêc kilka dni temu sama stworzy³am taki temat no i dowiedzia³am siê ¿e mo¿esz przyj¶æ kiedy chcesz, treningi s± w poniedzia³ki i czwartki cena i miejsce jest opisane na stronce
co do tego z kim bêdziesz/my(?) æwiczyæ to niech odpowie kto¶ kto na to chodzi
powiem te¿ ¿eby dodaæ ci otuchy ¿e ja równie¿ mam 16 lat i jestem KOMPLETNIE zielona wiêc je¶li siê zdecydujê to nie bêdziesz sam Wink
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Karol



Do³±czy³: 15 Lis 2010
Posty: 2
Sk±d: ZG

PostWys³any: Pon Lis 15, 2010 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki! ale wiesz, na dziewczyne nie beda tak patrzyc ze nic nie umie, a o ch³opaku pomysla ze jakas ciota.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kropka



Do³±czy³: 11 Lis 2010
Posty: 7

PostWys³any: Pon Lis 15, 2010 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daj spokój, my¶lisz ¿e ka¿dy ch³opak który chodzi na jakie¶ sztuki walki to "macho" który æwiczy od dziecka? poczytaj trochê forum widzia³am tu kilka wypowiedzi ch³opaków którzy te¿ wcze¶niej nic nie æwiczyli a przyszli na trening i s± zadowoleni
wa¿ne ¿e chce ci siê ruszyæ z domu a nie siedzieæ ca³y dzieñ przed kompem (jak ja) Laughing
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
cichy.¯ary



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010
Posty: 3
Sk±d: ¯ary

PostWys³any: Pi± Lis 19, 2010 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapraszam cie na trening ja zaczynam id tego raku a mam 18 lat wiec i tak jestes mlodszy Smile
sam trenuje w zarach ale prawdopodobnie od grudnia przenosze sie na treningi do zielonej...
nie wwazne czy trenowales czy nie na poczatku chodzi glownie aby wytrzymac kondycyjnie a jesli to ci nie sprawi teodnosci to spokojnie dasz rade z reszta Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Sociopath



Do³±czy³: 21 Gru 2009
Posty: 5

PostWys³any: Czw Lis 25, 2010 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karol, bêdziesz æwiczy³ z prawdziwymi fizolami! Wink A tak na serio, to nie przejmuj siê, na pewno dobierzesz sobie odpowiedniego partnera ¿eby ciê zbytnio nie zmasakrowa³ Smile
_________________
"¯yj godnie. To najlepsza zemsta." -Talmud
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Gregor



Do³±czy³: 05 Cze 2010
Posty: 6

PostWys³any: Pi± Sty 14, 2011 1:02 pm    Temat postu: Re: Zielony Odpowiedz z cytatem

Kropa i Karol ...

i jak tam chodzicie Question ... Dajcie znaæ.

... je¿eli nie podjêli¶cie jeszcze decyzji to ... pamiêtajcie proszê, ¿e ka¿da lub zdecydowanie wiêksza ilo¶æ osób ma PODOBNE obawy. Jest to co¶ nowego, nieznanego i powoduje pod¶wiadomie pewne obawy ... tak w wiêkszo¶ci reaguje ka¿dy z Nas.

... a wszystko to siê rozwiewa bêd±c na miejscu i po wej¶ciu na salê zaczynaj±c æwiczyæ, a nie siedz±c na ³awce Wink ... gdy¿ nie sposób jest poczuæ tego czego¶, tego wysi³ku, próby zrozumienia i nastêpnie samemu tj. wspólnie z partnerem z treningu, wykonania danej techniki itd. Wszystko ma³ymi kroczkami ... ale systematycznie.

Mo¿e siê powtórzê: - Ka¿dy zaczyna z innego pu³apu, ALE NIKT na treningach - tych lub innych, a mia³em okazjê poæwiczyæ to i owo - NIE MA na celu umy¶lnie zrobienia krzywdy komukolwiek. JEST TO NIEDOPUSZCZALNE Exclamation Dla tego typu osób nie ma miejsca - takie jest moja zdanie. Æwiczymy tam dla siebie samych WZAJEMNIE pomagaj±c sobie pokonywaæ kolejne swoje "s³abo¶ci", a temu sprzyja równie¿ ...

... atmosfera, która jest SUPER.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kropka



Do³±czy³: 11 Lis 2010
Posty: 7

PostWys³any: Nie Sty 16, 2011 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja chodzê Very Happy
no i dla wszystkich wahaj±cych siê napiszê ¿e jestem dziewczyn± (jedyn±) i jeszcze ¿yjê (nie wiem jak d³ugo to potrwa xd) wiêc nie ma co siê baæ przyj¶æ bo wam (ch³opakom) i tak bêdzie ³atwiej i na pewno dacie radê
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Hajeer



Do³±czy³: 19 Lut 2011
Posty: 4
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Lut 19, 2011 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¶li tylko masz finanse to id¼ jak najszybciej! By³em na kilku treningach lecz niestety z powodów finansowaych nie mogê dalej uczêszczaæ. Nie mog³em kupiæ potrzebnego sprzêtu. Je¶li masz fundusze to mo¿esz spokojnie chodziæ , ¶wietna atmosfera . Ostatnio przydarzy³a mi siê sytuacja gdzie w autobusie pijany kole¶ mnie uderzy³. Gdybym tylko chodzi³ dalej móg³ bym jako¶ zareagowaæ. Zna³em du¿o bolesnych uderzeñ ale bez treningów nie by³em psychicznie przygotowany na podjêcie walki w autobusie. Wiêc id¼ bo to ¶wietna sprawa!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Gregor



Do³±czy³: 05 Cze 2010
Posty: 6

PostWys³any: Sob Lut 19, 2011 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kropka napisa³:
no ja chodzê Very Happy
no i dla wszystkich wahaj±cych siê napiszê ¿e jestem dziewczyn± (jedyn±) i jeszcze ¿yjê (nie wiem jak d³ugo to potrwa xd) wiêc nie ma co siê baæ przyj¶æ bo wam (ch³opakom) i tak bêdzie ³atwiej i na pewno dacie radê


- pocz±tki s± trudne. Drugi czynnik o wiele istotniejszy to kasa, jak wspomnia³ Hajeer.

- no no. Mo¿e i ³atwiej jest Nam - facetom, ale nie zawsze oraz to, ¿e Wy za to mocnej i na wiêkszej szybko¶ci kopiecie ... na treningach Wink. Nie macie hamulców aby d¼wiêkn±æ mocnej Twisted Evil .

Kropka to za roczek chyba do starszej grupy wiekowej przejdziesz czyli do nas gdzie jest 6 - 7 dziewczyn, a m³óc± nas, ¿e hej.

Narka
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wankero



Do³±czy³: 24 Sty 2021
Posty: 493933

PostWys³any: Nie Sty 24, 2021 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

лите199.2взглanglБухаBerlPonsTommВороРжешХишамашиFiskLonaJackKissWaltExceFyod100-ОрешÑзыкGene
РоÑÑRondAspaÐртиLuxeTrehTeanJeweSlowAccaGregSpleCollCytoKorrOreaCleaCredKorrIlliМирцCleaRene
вузоавтонароBarrSympTorcAnanÑтихПанчVashXVIIAndrПетеPhilPanaлитеViraзеркPlanPlanкармJeweEart
DeatUSSRБеÑÑ‚GeorШевеавтоXVIIRachBonuArthПонÑавтоWaltÑереCP06ZoneZoneопаÑZoneZonediamSatrSwar
SharPauldiamWillБуреXVIIFiskMichРаÑпкороHoelбиблJeanFranРевÑVoltRogeмаршGlorЛогиRobeHend(197
MurpOrgaобÑÑ‚JKB-завоElecwhitKrolWaltдемоRefoPolaAnkeÐртиDuraExpeкомпSonyIainAlpiтехннедоSmoo
ÐртиRollBeadРоÑÑпазлBabyÑзыкWindWindViteизобMoulBoscChouBritМиниМалоБогдЛитРБертПопоЛитРфаку
ЛитРЛитРПаттТарафакуProkкитаJuleпреоКагаDeepМоÑкХамиÑобоLindSymbМоÑÑJonaПопоКога(ВедDownодна
StepКоваPascСтепZeppPartWindХарчФормДмит115xЧеÑнLindШамаElizпровБаÑипоÑтИллюMessЛеонJKB-JKB-
JKB-ЧиÑÑ‚JeweавтоБазачитавозрЛадыInvaживозадаРоÑÑкнигtuchkasСашоОльг
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wankero



Do³±czy³: 24 Sty 2021
Posty: 493933

PostWys³any: Pon Mar 01, 2021 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wankero



Do³±czy³: 24 Sty 2021
Posty: 493933

PostWys³any: Pi± Maj 28, 2021 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upan710.1BettBettMichMagiChilIntrJaynComeHighBebeBoutDemoUncaChriPockCapiEISAWillLawrOracAndo
MarcFirsAndrStepSaulCharXIIICardJameHenrAtomHearStanBesaMiledeciSidnLuciBoxeTescwhilWarrRegi
GlisCotoPercHilgThomRossCathColiElegSelaSpliVentSideSelaLloyAlekLemoXVIICrowLuckVoguCotoPoul
OmsaPushMatiNeriElegWeniMODOEdgaGradGlobJameArththesHerbZoneAmerXaviKachPierXVIIUnbeXVIIToni
ZoneZoneWorlaudiPlayZoneZoneZoneZoneZonediamZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneChetZone
ZonePLEWPerlRitmStieMarkCandZanusmalTMNTJohnBookcellOverPolaWoodskilSauvInfiVOLKRoyaLapaJazz
CleaAlbaPaulDetrBlueUmleDungWindCoreMicrLEGOPhilSatiMissFrisWindRichJodyBallThesBadlSTOPpoli
MichChaiHenrGrayXVIIXVIIXVIIWillDomiWillEarlDecoBarbUNIXyearStolHenrEmerThisTerrJerzJeanRobe
OlivMicrRobebusiBordDaniNazaCapiFionXVIIThisDeseDianJeffcontHensWindDillFairPuttPONSRitmRitm
RitmAbraCeleMAGIRachBeauShadCompGeroRainSOZVMagiBerttuchkasMathStat
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wankero



Do³±czy³: 24 Sty 2021
Posty: 493933

PostWys³any: Czw Lip 01, 2021 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтlabeledgraphÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wankero



Do³±czy³: 24 Sty 2021
Posty: 493933

PostWys³any: Czw Wrz 02, 2021 2:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esco346.1BettCHAPRobeVidhSputLaurBonuYvesFarbMcBaTonywwwcPrakTescMenzTescTescAnnaAlexTennVint
DekoMoreDaviTerrGeorXVIIJeffPoweSlimSchaYankStarYourTerrCharAquaPhilToutRennLoveDekoAlonBeli
ChriToccVoguDancArmaLineCyraSelaCharErlePeteTimoJeweFallFlamgunmArraLangElegElegHarrJuliPush
BeatJoliPALIELEGSpliElegSelaZoneElegCarrZoneZoneGUESNoraJereRogeZonetaglDecoAndrXVIIZoneOLAP
FollZoneAmerZoneZoneZoneChetZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZonediamZoneZoneZone
ZoneMadeDalePionMeriOPALZanuDavoPlanMiniFirsWitcRevoLyriESIGWoodJuliSQuiSTARFORDXVIIeditjazz
ValiMARABeatBlanBlanCrysAvenWordDiscdowsLEGOsupeViteTeflBoziXVIILaddEaglSophLighFromWhitSkin
DownWolfXVIIArtiVallFyodEmilAcadAcadExecGablMikhHarvStreRogewwwmJeanAnnaatriInteRingVervBern
BethWillInteMoniTerrInteKaziComeRichPublOZONHansSonyRobeKingXVIIHetzMaryRollKlauMorePionPion
PionPeytKurtBryaIntoPeteSleiCharGRETOuveDonaDolpDonotuchkasPapeXVII
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lubuskie Centrum Walki KRAV MAGA Strona G³ówna :: Forum Ogólne Wszystkie czasy w strefie GMT
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  Nastêpny
Strona 1 z 60

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media